Demiryolu Nakliyat

ARTWAY Lojistik demiryolu ve Multimodal taşımacılığı sektörünün kendini kanıtlamış ve uzmanlığı edinmiş lojistik firmasıdır. Demiryolu ve Multimodal taşımacılıkta karşılıklı hizmet sağladığımız noktalar Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan ve Moğolistan’dır. Uzman kadromuz CIM ve SMGS tarifeleri konusunda uzman olmakla birlikte Türk lojistik sektörüne bu konuda danışmanlık ve eğitim vermekteyiz.

Orta Asya ve Bağımsız Devlet Toplulukları olan (CIS) Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Azerbaycan, Gürcistan, Rusya ve Moğolistan’a 3 Ana hat üzerinden vagon operasyonları yapmaktayız.

1. Türkiye - Poti TIR + Vagon hattı

Türkiye’nin herhangi bir noktasından veya transit olarak gelen her türlü yükleri TIR ile Gürcistan Poti’deki terminalimize taşımak sureti ile gerekli izin ve aktarmalar tarafımıza yapıldıktan sonra Gürcistan, Azerbaycan Bakü Alat limanı üzeri bütün Orta Asya, Rusya ve Moğolistan’a Taşıma yapa bilmekteyiz. Taşıma süresi ortalama 20 gündür. Vagon Tipleri: 138m3 / 150m3 / 158m3 / 240m3 / OT Vagon2. Türkiye’den BTK üzerinden Orta Asya ülkelerine konteyner hattı.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından veya transit olarak gelen her türlü yükleri, Türk Tren istasyonlarından çıkış yapılarak Kars üzeri Gürcistan, Azerbaycan Bakü - Alat limanı üzeri Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Azerbaycan bölgelerine taşıma yapa bilmekteyiz. Taşıma süresi ortalama 20 gündür. Konteyner Tipleri: 20’DV / 40’DV / 40’HQ / 40’OT3. Halkalı – Varna (Demiryolu Feribot) - Port Kavkaz – Vagon hattı

Halkalı Terminaline getirdiğimiz özel Rus/Kazak vagonlarıyla, Halkalı terminalde yüklenen yükleri, Halkalı - Kapıkule – Varna (Demiryolu Ferinotu) – Kavkaz Limanı - Rusya Üzerinden Bütün Orta Asya, Rusya ve Moğolistana Taşıma yapıla bilmektedir. Taşıma süresi ortalama 25 gündür. Vagon Tipleri: 138m3 / 150m3 / 158m3 / 240m3 / OT Vagon

Rus demiryolları (RZD) ve Kazakistan demiryolları (KZT) onaylı lokasyon sistemi Türkiye tek genel acenteyiz. Birkaç Saat’te içeresinde vagon ve konteynerinizin konumunu bulabiliyoruz.

Bütün bağımsız devletler topluluğundaki (SMGS) demiryolu vagon ve demiryolu konteyner operasyon hizmetinizi, servisi kimden aldığınız bakmaksızın, 24 saat vagon/konteyner konumunu takibi etmenizi için lokasyon hizmetini sunmaktayız.

Demiryolu servisi verdiğimiz bölge hakkında her türlü demiryolu sorun ve sorularınızı için ücretsiz olarak bizlere danışabilirsiniz.

HIZMET BÖLGELERIMIZ

KAZAKISTAN, ÖZBEKISTAN, KIRGIZISTAN, AZERBAYCAN, GÜRCISTAN, MOĞOLISTAN TACIKISTAN, TÜRKMENISTAN, UKRAYNA, IRAK, RUSYA, AVRUPA

Sevdiğimiz Sayı Eğlenceli Bilgilerimiz

Karayolu Taşımacılığı
Lojistik
Denizyolu Taşımacılığı
İntermodal Taşımacılığı
Havayolu Taşımacılığı
Destek Hizmet
artway lojistik