Hakkımızda

ARTWAY Lojistik alanında uzman ekibiyle karayolu taşımacılığı ve demiryolu taşımacılığı başta olmak üzere denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, multimodal taşımacılık, gümrükleme, sigorta, dış ticaret, depolama ve transit taşımacılık ile üstün kalite hizmeti sunan, proaktif odaklı lojistik şirketidir. İş ortaklarımızla çalışma prensibini önemsiyor ve kusursuz bir taşıma hizmetini sunuyoruz.

Profesyonel ve dürüst iş prensibini ilke edinmiş olan ARTWAY Lojistik, kusursuz hizmet anlayışıyla tüm lojistik ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek uzman kadromuzla hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz.. Dinamik ve tecrübeli kadro seri ve güçlü operasyon ile taşımacılık hizmetini sağlıyoruz.

İş ortaklarımızsın talepleri odaklı yapılandırılmış çalışmalarımız %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır. En iyi hizmet kalitesiyle yola çıkan ARTWAY Lojistik, küresel çözümler üretmeyi hedef haline getirmiştir. ARTWAY Lojistik olarak global partnerlerimizden aldığımız destekle dünyanın birçok noktasına kaliteli lojistik hizmet anlayışını taşımayı görev edinmiş bir şirket olmanın gururunu taşıyoruz.

Sevdiğimiz Sayı Eğlenceli Bilgilerimiz

Karayolu Taşımacılığı
Lojistik
Denizyolu Taşımacılığı
İntermodal Taşımacılığı
Havayolu Taşımacılığı
Destek Hizmet
artway lojistik